пʼятниця, 15 липня 2011 р.

Ось вони - представники християнського Талібану!

Перевірка на вошивість. Ось вона - змичка МП і КП! Справжня. Проявилася вона в своїй антиукраїнській діяльності, нищенні предківської спадщини.Що зробили таліби, прийшовши до влади в Афганістані? Першим ділом понищили всі древні пам"ятки, підірвали статую Будди тисячолітньої давності. От і зараз, варто задуматися - чи не багатоконфесійна гідра українського Талібану християнського спрямування тримає все в своїх руках, нищачи предківську спадщину? А де була би Греція, понищивши зображення своїх предківських Богів? І Україна із цим дикунським світобаченням рветься до Європи? Чиє замовлення виконує церква кожного патріархату, нищачи праукраїнську спадщину? Хто нас буде поважати у Європі і світі, бачачи, що ми поступаємо із кульурно-історичною спадщиною по-талібанівськи, по-московськи?

А оце слова представника цього Талібану із його блога:

 Значится так друзья... мы одержали еще одну победу, благодаря тяжелой артиллерии наших слов. С разных боевых позиций, мы развернули масштабное наступление на глубокую по своему замыслу глупость - поставление за счет гос.средств скульптуру языческого бога в Голой Пристане.
В боевые ряды были призваны славные сыны православного отечества УПЦ МП Херсонской Епархии. Они же, как ни странно, мощными перстами погрозили в сторону власть предержащих мужей, кои немедля да и демонтировали памятник, ретируясь услужливо.
Особую благодарность пред всем честным народом, выражаю:
- о.Сергию Чудиновичу за своевременное разглашение коварных замыслов народной власти г.Голой Пристани. Вывел, так сказать, их на чистую воду;
- мне... за то, что не прятался за спины светских журналистов, а в подобающей мне манере стрельнул пулей своего слова;
- Голопристанским отцам и братиям УПЦ МП за их грозящий перст;
- православным из Николаевской епархии УПЦ МП, которые остались неравнодушными;
- православной братии Херсонской епархии УПЦ МП тайно, читающим мой блог, извлекающим для себя много полезной информации.
Значится друзья, общими усилиями сбросили идола. 

ovstetsyuk.livejournal.


Немає коментарів:

То стрепенися, Народе мій, від сплячки і в злагоді йди до стягів наших. А захистить нас од ворогів на Русі могутній Сварог наш, не чужинські боги! Велесова Книга (7-Г).

МІЙ БАНЕР

МІЙ БАНЕР
CURRENT MOON

Шукати в цьому блозі

Завантажується...

ЧИТАЙТЕ "СВАРГУ" ІНШОЮ МОВОЮ